BVLGARI

BVLGARI

Client

BVLGARI

Project

POST PRODUCTION, VIDEO

BVLGARI, one of the world-famous Italian brands, produces industrialists and unforgettable scents prepared by great masters.

Today, it has managed to attract the attention of fashion lovers with its assertive creations in areas such as clothing and accessories. BVLGARI, which is spoken by almost the whole world, was shot in Baku in 2017-2018 under the guidance of the famous theater actress Svetlana Hodchenkova.

It is an indescribable pride to accompany those moments that left a mark in the minds of the participants as a sparkling and bright night as a team.

Dünyaca ünlü İtalyan markalarından biri olan BVLGARI, büyük ustaların hazırlamış olduğu ve iz bırakan  mücevherat tasarımları ve akıllardan çıkmayacak parfüm kokuları ile tanınmıştır.

Bugün giyim ve aksesuar gibi alanlarda yarattığı iddialı kreasyonları ile moda severlerin ilgisini üzerinde toplamayı başarmıştır. Neredeyse bütün dünyanın konuştuğu BVLGARI, çekimlerini 2017-2018  yıllarında ünlü tiyatro oyuncusu Svetlana Hodçenkova rehberliğinde Bakü’de gerçekleştirildi.

Işıltılı ve parlak bir gece olarak katılımcıların zihninde iz bırakan o anlara ekip olarak eşlik etmek, tarifi mümkün olmayan bir gururdur.

Share:

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest